Kumluca Gözde Oto Kurtarma ve Vinç

Kumluca ve Çevresinde Oto Çekici ve Kurtarıcı hizmeti vermekte olan Gözde Oto Kurtarma Sektöründe lider konumda olan bir firmadır. Araç çekici ihtiyacınızda Gözde oto kurtarma olarak deneyimli personellerimizle Acil olarak Bulunduğunuz yere ulaşarak Yol Yardım Hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Geniş araç Filosu ile Her marka ve model araçlarınızın Çekilmesi ve kurtarılması, Ağır ticari araçlar Kurtarılması işlemini Uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Oto Çekici Kurtarıcı Kumluca Gözde Oto Kurtarma

Hizmet Bölgelerimiz arasında bulunan Çevre il ve ilçelerden Gelen çağrılara Anlık olarak müdahale edebilmekteyiz. Yolda kaldık diye Üzülmeyin Biz Hep yanınızdayız. Gözde Oto Çekici Hizmetleri.

Kaza veya arıza veya taşımacılık hizmetlerinizde sizlere bir telefon kadar yakınız, Gözde Oto Kurtarıcı ve Çekici Hizmetlerine +90 532 247 24 51+90 506 792 84 84 telefon numaralarından 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Gözde Yol Yardım hizmetlerinde profesyonel yol yardım hizmetleri ekonomik fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Yüzde yüz memnuniyet ve garantili taşımacılık hizmeti veriyoruz.